* Provozovna v Pardubicích - servis IT a pokladních systémů je otevřen v režimu naší běžné otevírací doby. *

Často kladené otázky

 

Co znamená licence bez paušálů? Budu někdy platit poplatky?

  • NE, prodáváme licenci na jedno zařízení na neomezenou dobu. Program/aplikace je Vaše. Nevyžadujeme žádné paušály a produkt neobsahuje žádné skryté poplatky.

Mohu si aplikaci vyzkoušet?

  • Nabízíme unikátní možnost vyzkoušet si aplikaci - je ke stažení z Google Play přímo na Váš mobilní telefon nebo tablet. Stačí si vytvořit účet ZDARMA. Pozor, tato aplikace zdarma není určena pro zákonem danou evidenci, není podporována, neobsahuje všechny funkce a výrobce negarantuje její funkčnost v ostrém provozu. V případě zájmu můžete navštívit naši prodejnu na které je zařízení k předvedení odbornou obsluhou. 

Obsahuje aplikace aktualizace?

  • Aplikace je aktuální v době prodeje a aktivace licence. Každý majitel licence má ZDARMA aktualizace se všemi novými funkcemi po dobu 1 roku. Navíc garantujeme funkčnost s EET každému majiteli programu. Platba za aktualizace a upgrade není povinná a po uplynutí této doby je aplikace stále plně funkční.

Musím kupovat aktualizace?

  • NE, program je neustále funkční. Garantujeme aktualizace na legislativní připravenost, takže nikdy nebudete zaskočeni. Navíc několikrát do roka vydáváme nové funkce a aktualizace pro své zákazníky. Budete-li chtít přejít na novější verzi, lze to tak učinit kdykoliv.

Je poskytována záruka?

  • Ano – na zařízení je poskytována záruka 24 měsíců, kromě baterie. U software garantujeme dle našich Všeobecných obchodních podmínek funkčnost a opravu případných vad programu.

Mohu na pokladně Kasa FIK používat více firem - IČO?

  • Ano, po rozšíření aplikace na MulitIČO může pokladní zařízení používat více podnikatelských subjektů najednou a lze mezi nimi jednoduše přepínat.

Mohu si zakoupit vyšší variantu pokladní aplikace ?

  • Ano, verzi Klasik můžete kdykoliv upgradovat na verzi Plus, případně MultiIČO apod

Jak jsou zabezpečena a zálohována moje data?

  • Data jsou Vaše a my je nikdy nesdílíme s třetími stranami. Program ukládá databázi přímo na zařízení a nevyžaduje Internet k funkčnosti. Program automaticky vytváří kopii dat na zařízení, kterou lze zálohovat na Váš externí disk nebo si poslat zálohu emailem. První rok po zakoupení aplikace také nabízíme online zálohu a obnovení dat ZDARMA. Data jsou šifrována a zálohována na bezpečné šifrované online úložiště. Tuto funkce lze zcela vypnout. Online zálohy jsou zabezpečeny Vašim osobním heslem.

Nechci, aby moje data byla kamkoliv kopírována, lze to vypnout?

  • Ano, bezpečnost Vašich dat je pro nás naprostou prioritou. Můžete si tak zcela vypnout v nastavení online zálohy a vzdálenou správu a mít svoje data jen na vlastním zařízení. V tomto případě nelze obnovit Vaše zálohy online nebo vzdáleně nastavovat a řídit pokladnu.

.